Учітеся, брати мої, думайте, читайте. Т. Шевченко

19.02.2020

Списки рекомендованих до зарахування (Бакалавр)

СПИСКИ РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ЗАРАХУВАННЯ 
на навчання за кошти державного бюджету 
на основі повної загальної середньої освіти 

АБІТУРІЄНТАМ РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ЗАРАХУВАННЯ
необхідно подати оригінали документів до 18.00 год 31 липня 2019 р.

УСІ АБІТУРІЄНТИ, ЯКІ НЕ БУЛИ РЕКОМЕНДОВАНІ НА НАВЧАННЯ ЗА КОШТИ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ, РЕКОМЕНДОВАНІ НА НАВЧАННЯ ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ І ЮРИДИЧНИХ ОСІБ


БАКАЛАВР на основі 

повної загальної середньої освіти

Інститут лісового і садово-паркового господарства:  

  • лісове господарство (лісове господарство)  (денназаочна); 

  • лісове господарство (мисливське господарство)  (денназаочна); 

  • садово-паркове господарство (денназаочна); 

  • архітектура та містобудування (денна);

Інститут деревообробних та комп'ютерних технологій і дизайну:

  • деревообробні та меблеві технології (деревообробні та меблеві технології) (деннабюджетконтрактзаочнабюджетконтракт)

  • деревообробні та меблеві технології (комп'ютеризовані технології проектування і виробництва) (деннабюджетконтрактзаочнабюджетконтракт)

  • деревообробні та меблеві технології (інноваційні стартапи деревообробної та меблевої галузей) (деннабюджетконтрактзаочнабюджетконтракт)

  • технології захисту навколишнього середовища(деннабюджетконтрактзаочнабюджетконтракт);

  • хімічні технології та інженерія (деннабюджетконтрактзаочнабюджетконтракт);

  • комп'ютерні науки (деннабюджетконтрактзаочнабюджетконтракт)

  • інформаційні системи та технології (деннабюджетконтрактзаочнабюджетконтракт); 

  • дизайн (деннабюджетконтракт).

Інститут інженерної механіки, автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих  технологій:

  • прикладна механіка (технічний сервіс) (денна: бюджет, контрактзаочнабюджетконтракт);

  • прикладна механіка (промисловий інжиніринг) (деннабюджетконтрактзаочнабюджетконтракт);

  • галузеве машинобудування (машини та обладнання лісового господарства) (деннабюджетконтрактзаочнабюджетконтракт);

  • галузеве машинобудування (інжиніринг, машини деревообробної промисловості) (деннабюджетконтрактзаочнабюджетконтракт);

  • автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології(деннабюджетконтрактзаочнабюджетконтракт)

  • лісове господарство (лісова інженерія) (деннабюджетконтрактзаочнабюджетконтракт).

Інститут екологічної економіки і менеджменту:

  • екологія (деннабюджетконтрактзаочнабюджетконтракт); 

  • менеджмент (менеджмент організацій і адміністрування) (деннабюджетконтрактзаочнабюджетконтракт);

  • менеджмент (менеджмент зовнішньоекономічної діяльності) (деннабюджетконтрактзаочнабюджетконтракт); 

  • облік і оподаткування (деннабюджетконтрактзаочнабюджетконтракт); 

  • економіка (економіка підприємства) (деннабюджетконтрактзаочнабюджетконтракт); 

  • економіка (економіка довкілля) (деннабюджетконтрактзаочнабюджетконтракт); 

  • економіка (міжнародна економіка) (деннаконтракт 1, контракт 2).

БАКАЛАВР на основі 

ОС "Молодший спеціаліст"

(скорочений термін навчання) 

 

Інститут лісового і садово-паркового господарства:  

Інститут деревообробних та комп'ютерних технологій і дизайну:

  • деревообробні та меблеві технології (деннабюджетзаочнабюджет); 

  • хімічні технології та інженерія (деннабюджетзаочнабюджет);

  • комп'ютерні науки(деннабюджетзаочнабюджет)

  • інформаційні системи та технології(деннабюджетзаочнабюджет); 

  • дизайн (деннабюджетзаочнабюджет).

Інститут інженерної механіки, автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих  технологій:

  • прикладна механіка (технічний сервіс)(деннабюджетзаочнабюджет); 

  • прикладна механіка (промисловий інжиніринг)(деннабюджетзаочнабюджет);

  • галузеве машинобудування (машини та обладнання лісового господарства)(деннабюджетзаочнабюджет);

  • галузеве машинобудування (інжиніринг, машини деревообробної промисловості)(деннабюджетзаочнабюджет);

  • лісове господарство (лісова інженерія) (деннабюджетзаочнабюджет);

  • автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології (денна: бюджетзаочнабюджет).

Інститут екологічної економіки і менеджменту:

  • екологія (деннабюджетзаочнабюджет); 

  • менеджмент (менеджмент організацій і адміністрування) (деннабюджетзаочнабюджет);

  • менеджмент (менеджмент зовнішньоекономічної 
  • діяльності) (деннаконтрактзаочнаконтракт); 

  • облік і оподаткування (деннабюджетзаочнабюджет); 

  • економіка (економіка підприємства) (деннабюджетзаочнабюджет); 

  • економіка (економіка довкілля і природних ресурсів) (деннаконтрактзаочнаконтракт).



Абітурієнтам, які будуть зараховані необхідно з`явитися у дирекції відповідних інститутів для написання заяви для поселення у гуртожиток. 

 

Адреси інститутів:

Інститут лісового і садово-паркового господарства
корпус 6. вул.Природна, 19. каб.32 тел.258-42-26

Інститут деревооброблювальних технологій і дизайну
корпус 2. вул.Залізняка, 11. каб.30 тел.238-44-96 

Інститут інженерної механіки, автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій
корпус 6. вул.Природна, 19. каб.22. тел.258-41-69  

Інститут екологічної економіки і менеджменту 
Головний корпус. вул.Ген.Чупринки, 105. каб.502 тел.258-42-23; 258-42-82