приймальна комісія

Національний лісотехнічний університет
України

Вступнику

1. Вступ на ОС Бакалавр на основі ПЗСО.

Вступники, які закінчили Повну загальну середню освіту (школу) можуть вступати за сертифікатами Національного мультитесту (НМТ) 2022 р. або ЗНО 2019-2021 рр.
          Для підвищення шансів вступу на місця держбюджету, варто зареєструватися на Підготовчі курси, які дають можливість отримати до 10-и додаткових балів до конкурсного бала при вступі на спеціальності лісотехнічного профілю.
          В цьому році є можливість вступу на спеціальності лісотехнічного профілю на контракт (без ЗНО) тільки за Мотиваційним листом (взірець можна отримати у Приймальній комісії). Для вступу на інші спеціальності НМТ або ЗНО потрібно навіть на контракт, за винятком спеціальностей 022 Дизайн і 191 Архітектура та містобудування (для вступу на які, і на бюджет, і на контракт потрібно скласти Творчий конкурс в Університеті).
Прийом заяв та документів з 29 липня до 23 серпня 2022 р.*
*Оригінали документів приймаємо через інтернет з Електронним цифровим підписом (ЕЦП) або у паперовому вигляді.

2. Вступ на ОС Бакалавр на основі ОКР Молодший спеціаліст

Для вступу на ОС Бакалавр на основі ОКР Молодший спеціаліст (після коледжу) у цьому році обов’язково потрібно мати два сертифікати Національного мультитесту (НМТ) 2022 р. або ЗНО 2019-2021 рр., на держбюджет – з української мови та математики, на контракт – з української мови та будь якого іншого предмету. У період з 10 до 20 червня можна зареєструватися на додаткову сесію НМТ.

Прийом заяв та документів з 29 липня до 23 серпня 2022 р.*

3. Вступ на ОС Магістр

Для вступу на вступу на більшість спеціальностей на бюджет потрібно скласти Фаховий іспит в Університеті, а на контракт достатньо написати Мотиваційного листа.

Для вступу на спеціальності економічного профілю і спеціальність 281 Публічне управління та адміністрування потрібно скласти Магістерський тест навчальної компетентності (МТНК) та Фаховий іспит в Університеті. Реєстрація вступників для складання МТНК триватиме з 27 червня до 18 липня 2022 р. у дирекції ННІ ЕЕМ. Для осіб пільгових категорій та осіб, які здобули ОКР Спеціаліст або ОС Магістр, і бажають здобути другу вищу освіту, замість МТНК можна пройти Індивідуальну усну співбесіду.

Прийом заяв та документів з 16 серпня до 15 вересня 2022 р.*