приймальна комісія

Вступнику

ДОДАТКОВИЙ НАБІР

з 20 до 24 листопада

Оголошено додатковий набір на освітній ступінь бакалавра та магістра на заочну форму навчання. За детальнішою інформацією звертатися  у приймальну комісію за номером телефону (067)3702312

Перелік документів необхідних для вступу

Для формування  особових справ, вступник надає особисто або надсилає на електронну скриньку приймальної комісії університету такі документи:

заяву про вступ до університету на навчання в електронній формі із накладеним електронним підписом такої особи відповідно до вимог законодавства у сфері електронних довірчих послуг.

До заяви, вступник додає:

– копію документа, що посвідчує особу (паспорт, id-картку);

– копію військово-облікового документа;

– копію документа  (про освіту) про раніше здобутий освітній  рівень, на основі якого здійснюється вступ;

– копію довідки про реєстраційний номер облікової картки платника податків;

– чотири кольорові фотокартки розміром 3×4 см;

– копії документів, що засвідчують пільги для отримання спеціальних умов для зарахування.

При подачі документів вступник повинен пред’явити оригінали усіх наданих копій.

Електронні копії оригіналів паперових документів (скан-копії) повинні бути кольоровими, придатними для сприйняття їх змісту та засвідчені електронним підписом особи відповідно до вимог законодавства у сфері електронних довірчих послуг. За відповідність електронних копій (скан-копій) оригіналам паперових документів відповідає заявник.

1. Вступ на ОС Бакалавр на основі ПЗСО.

Вступники, які закінчили Повну загальну середню освіту (школу) можуть вступати за сертифікатами Національного мультипредметного тесту (НМТ) 2022 р., 2023 р. або ЗНО 2020-2021 рр.
          Для підвищення шансів вступу на місця держбюджету, варто зареєструватися на Підготовчі курси, які дають можливість отримати до 10-и додаткових балів до конкурсного бала при вступі на спеціальності лісотехнічного профілю.
          В цьому році є можливість вступу на спеціальності, яким надається особлива підтримка на контракт (без ЗНО) тільки за Мотиваційним листом. Для вступу на інші спеціальності НМТ або ЗНО потрібно навіть на контракт, за винятком спеціальностей 022 Дизайн і 191 Архітектура та містобудування (для вступу на які, і на бюджет, і на контракт потрібно скласти Творчий конкурс в Університеті).
Прийом заяв та документів з 19 липня до 31 липня 2023 р.

2. Вступ на ОС Бакалавр на основі ОС Молодший бакалавр, ОКР Молодший спеціаліст

Для вступу на ОС Бакалавр на основі ОС Молодший бакалавр, ОКР Молодший спеціаліст (після коледжу) потрібно мати два сертифікати Національного мультитесту (НМТ) 2022 р., 2023 р. або ЗНО 2020-2021 рр. з української мови та і літератури та предмету за вибором вступника.

Прийом заяв та документів з 19 липня до 31 липня 2023 р.

3. Вступ на ОС Магістр

Для вступу на більшість спеціальностей на бюджет потрібно скласти Єдиний вступний іспит (ЄВІ) та Фаховий іспит в Університеті, а на контракт для спеціальностей, які користуються підтримкою держави, вступ здійснюється на основі розгляду мотиваційних листів.

Для вступу на спеціальності економічного спрямування і спеціальність 281 Публічне управління та адміністрування потрібно скласти ЄВІ та Єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ).   Основна сесія реєстрації вступників для складання ЄВІ та ЄФВВ триватиме з 08 травня до 31 травня 2023 р. у дирекціях інститутів. Для осіб, які вступають на основі НМК 7 (ОКР Спеціаліст або ОС Магістр), і бажають здобути другу вищу освіту, вступ проводиться на основі розгляду мотиваційних листів.

Співбесіди в Університеті замість ЄВІ, фахові іспити, фахові іспити замість ЄФВВ проходитимуть з 17 липня до 28 липня.

Реєстрація заяв з 31 липня до 21 серпня 2023 р.

Якщо мова йде про вищі навчальні заклади технічного спрямування, то відповідь на запитання, поставлене у заголовку є однозначною – без

Вступна кампанія 2023

Особливості вступу до НЛТУ у 2023: умови прийому до закладів освіти обсяги державного замовлення та інші інформаційні матеріали. Більше