Вступ на ступінь Магістр

Для вступу на вступу на більшість спеціальностей на бюджет потрібно скласти Фаховий іспит в Університеті, а на контракт достатньо написати Мотиваційного листа.

Для вступу на спеціальності економічного спрямування і спеціальність 281 Публічне управління та адміністрування потрібно скласти Магістерський тест навчальної компетентності (МТНК) та Фаховий іспит в Університеті. Реєстрація вступників для складання МТНК триватиме з 27 червня до 18 липня 2022 р. у дирекції ННІ ЕЕМ. Для осіб пільгових категорій та осіб, які здобули ОКР Спеціаліст або ОС Магістр, і бажають здобути другу вищу освіту, замість МТНК можна пройти Індивідуальну усну співбесіду.

Прийом заяв та документів з 16 серпня до 15 вересня 2022 р.

Вступ до університету для здобуття освітнього ступеня МАГІСТР, здійснюється відповідно Правил прийому

Відповідно до пункту 3.2. Правил прийому громадяни України мають право безоплатно здобувати вищу освіту в Університеті на конкурсній основі відповідно до стандартів вищої освіти, якщо певний ступінь вищої освіти громадянин здобуває вперше за кошти державного або місцевого бюджету.
Особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста за державним або регіональним замовленням, можуть здобувати ступінь магістра лише за кошти фізичних та юридичних осіб.

Ліцензовані обсяги прийому у 2021 році

Перелік документів для вступу:

• диплом бакалавра (спеціаліста, магістра) і додаток до нього;
• результат МТНК (для визначених спеціальностей);
• 4 кольорових фотокартки розміром 3×4 см;
• копії документів, які дають право на пільги;
• копія 1, 2 і 12 сторінок паспорта;
• копія довідки ДПА про присвоєння ідентифікаційного номера;
• копія приписного посвідчення (або військового квитка (для денної форми навчання));
• папка-швидкозшивач, 2 конверти з марками, 1 конверт формату А-5.

Прийом заяв та документів з 16 серпня до 15 вересня 2022 р.
Оригінали документів приймаємо через інтернет з Електронним цифровим підписом (ЕЦП) або у паперовому вигляді. Поштою не приймаємо!

Прийом заяв і документів проводитиметься у дирекціях навчально-наукових інститутів:

Навчально-науковий інститут Лісового і садово-паркового господарства
     191 Архітектура та містобудування
     205 Лісове господарство
     206 Садово-паркове господарство
Е-mail: ilspg@nltu.edu.ua       тел.: (032) 258-42-26.

Навчально-науковий інститут Інженерної механіки, автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій
     133 Галузеве машинобудування
     151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
     205 Лісове господарство (Лісова інженерія)
Е-mail: magistr2020_imakit@nltu.edu.ua        тел.: (032) 237-10-50; (063) 215-91-81.

Навчально-науковий інститут Деревообробних та компютерних технологій і дизайну
     022 Дизайн
     187 Деревообробні та меблеві технології
     122 Комп’ютерні науки
     161 Хімічні технології та інженерія
Е-mail: magistr_idktd@nltu.edu.ua         тел.: (032) 238-44-96; (068) 708-51-44.

Навчально-науковий інститут Екологічної економіки і менеджменту
     051 Економіка
     071 Облік і оподаткування