Вступ на ступінь Магістр

Вступ до університету для здобуття освітнього ступеня МАГІСТР, здійснюється відповідно Правил прийому

Відповідно до пункту 3.2. Правил прийому громадяни України мають право безоплатно здобувати вищу освіту в Університеті на конкурсній основі відповідно до стандартів вищої освіти, якщо певний ступінь вищої освіти громадянин здобуває вперше за кошти державного або місцевого бюджету.
Особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста за державним або регіональним замовленням, можуть здобувати ступінь магістра лише за кошти фізичних та юридичних осіб.

Для конкурсного відбору осіб, які на основі ступеня бакалавра, магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) вступають на навчання для здобуття ступеня магістра, зараховуються результати єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) у формі тесту з іноземної мови (англійська, німецька, французька або іспанська), а також фахового вступного випробування.

Реєстрація вступників для складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови розпочнеться 11 травня і триватиме до 18.00 год 03 червня 2021 р.

Ліцензовані обсяги прийому у 2021 році

Перелік документів для вступу:

• диплом бакалавра (спеціаліста, магістра) і додаток до нього;
• екзаменаційний листок ЄВІ (для визначених спеціальностей);
• 4 кольорових фотокартки розміром 3×4 см;
• копії документів, які дають право на пільги;
• копія 1, 2 і 12 сторінок паспорта;
• копія довідки ДПА про присвоєння ідентифікаційного номера;
• копія приписного посвідчення (або військового квитка (для денної форми навчання));
• папка-швидкозшивач, 2 конверти з марками, 1 конверт формату А-5.

Прийом заяв і документів на навчання для здобуття ступеня магістра триватиме:
 З 09.00 год 15 липня до 18.00 год 23 липня 2021 р. для вступу за всіма спеціальностями.

Прийом заяв і документів проводитиметься у дирекціях навчально-наукових інститутів:
Інститут лісового і садово-паркового господарства
корпус 6, вул. Природна, 19. каб. 32 тел. 258-42-26

Інститут деревообробних та комп’ютерних технологій і дизайну
корпус 2, вул. Залізняка, 11. каб. 30 тел. 238-44-96

Інститут інженерної механіки, автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій
корпус 6, вул. Природна, 19. каб. 22. тел. 258-41-69

Інститут екологічної економіки і менеджменту
Головний корпус, вул. Ген. Чупринки, 105. каб. 502 тел. 258-42-23; 258-42-82.

Дні відкритих дверей НЛТУ

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ, БАТЬКИ ТА УСІ БАЖАЮЧІ Національний лісотехнічний університет України запрошує майбутніх студентів – випускників загальноосвітніх навчальних закладів (шкіл, ліцеїв, гімназій), на Онлайн-Дні відкритих дверей, під час

Реєстрація на ЄВІ з

Шановні вступники до магістратури ДВНЗ “Національний лісотехнічний університет України”! Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України “Щодо реєстрації на