Вступ на ступінь Магістр

Вступ до університету для здобуття освітнього ступеня МАГІСТР, здійснюється відповідно Правил прийому

З 2020 року для вступу та здобуття освітнього ступеня Магістра за всіма спеціальностями окрім 205 “Лісове господарство” і 206 “Садово-паркове господарство” необхідно скласти Єдиний Вступний Іспит ( ЄВІ (ЗНО).

Відповідно до пункту 3.2. Правил прийому громадяни України мають право безоплатно здобувати вищу освіту в Університеті на конкурсній основі відповідно до стандартів вищої освіти, якщо певний ступінь вищої освіти громадянин здобуває вперше за кошти державного або місцевого бюджету.
Особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста за державним або регіональним замовленням, можуть здобувати ступінь магістра лише за кошти фізичних та юридичних осіб.

Для конкурсного відбору осіб, які на основі ступеня бакалавра, магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) вступають на навчання для здобуття ступеня магістра, зараховуються результати:

1) для вступу на всі спеціальності, окрім 205 “Лісове господарство”, 206 “Садово-паркове господарство”єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ(ЗНО)) у формі тесту з іноземної мови (англійська, німецька, французька або іспанська), а також фахового вступного випробування.

2) для вступу за спеціальностями 205 “Лісове господарство”, 206 Садово-паркове господарство,  вступного іспиту з іноземної мови та фахового вступного випробування.

Ліцензовані обсяги прийому у 2020 році

Перелік документів для вступу:

• диплом бакалавра (спеціаліста, магістра) і додаток до нього;
• екзаменаційний листок ЄВІ (для визначених спеціальностей);
• 4 кольорових фотокартки розміром 3×4 см;
• копії документів, які дають право на пільги;
• копія 1, 2 і 12 сторінок паспорта;
• копія довідки ДПА про присвоєння ідентифікаційного номера;
• копія приписного посвідчення (або військового квитка (для денної форми навчання));
• папка-швидкозшивач, 2 конверти з марками, 1 конверт формату А-5.

Прийом заяв і документів на навчання для здобуття ступеня магістра триватиме:

З 09.00 год 10 серпня до 18.00 год 21 серпня 2020 р. для вступу на спеціальності 205 “Лісове господарство” та 206 “Садово-паркове господарство” відповідно до п. 5.5 Правил прийому.

З 09.00 год 05 серпня до 18.00 год 22 серпня 2020 р. у
 на всі інші спеціальності.

Прийом заяв і документів проводитиметься у відповідних навчально-наукових інститутах:

Інститут лісового і садово-паркового господарства
корпус 6. вул. Природна, 19. каб.32 тел.258-42-26

Інститут деревообробних та комп’ютерних технологій і дизайну
корпус 2. вул. Залізняка, 11. каб.30 тел.238-44-96

Інститут інженерної механіки, автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій
корпус 6. вул. Природна, 19. каб.22. тел.258-41-69

Інститут екологічної економіки і менеджменту
Головний корпус. вул. Ген.Чупринки, 105. каб.502 тел.258-42-23; 258-42-82

_________________________________________________________________

Всеукраїнська олімпіада НЛТУ

У суботу 13 червня 2020 року було проведено ІІ тур Всеукраїнської олімпіади Національного лісотехнічного університету України на основі повної загальної