приймальна комісія

Національний лісотехнічний університет
України

Вступнику

Перелік документів необхідних для вступу

• атестат і додаток до нього та їх копії; 
• 4 кольорових фотокартки розміром 3×4 см;
• копії документів, які дають право на пільги; 
• копія 1, 2 і 12 сторінок паспорта або id-картка та витяг до неї;
• копія ідентифікаційного номера;
• копія приписного посвідчення (або військового квитка);
• папка-швидкозшивач, 2 конверти з марками, 1 конверт формату А-5. 

Примітка. Паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта), приписне посвідчення (або військовий квиток) та оригінал документа про освіту і додатка до нього вступник подає особисто.
Оригінали документів приймаємо через інтернет з Електронним цифровим підписом (ЕЦП) або у паперовому вигляді.

      1. Вступ на ОС Бакалавр на основі ПЗСО.

Вступники, які закінчили Повну загальну середню освіту (школу) можуть вступати за сертифікатами Національного мультитесту (НМТ) 2022 р. або ЗНО 2019-2021 рр.
          Для підвищення шансів вступу на місця держбюджету, варто зареєструватися на Підготовчі курси, які дають можливість отримати до 10-и додаткових балів до конкурсного бала при вступі на спеціальності лісотехнічного профілю.
          В цьому році є можливість вступу на спеціальності лісотехнічного профілю на контракт (без ЗНО) тільки за Мотиваційним листом (взірець можна отримати у Приймальній комісії). Для вступу на інші спеціальності НМТ або ЗНО потрібно навіть на контракт, за винятком спеціальностей 022 Дизайн і 191 Архітектура та містобудування (для вступу на які, і на бюджет, і на контракт потрібно скласти Творчий конкурс в Університеті).
Прийом заяв та документів з 29 липня до 23 серпня 2022 р.*
*Оригінали документів приймаємо через інтернет з Електронним цифровим підписом (ЕЦП) або у паперовому вигляді.


          2. Вступ на ОС Бакалавр на основі ОКР Молодший спеціаліст

Для вступу на ОС Бакалавр на основі ОКР Молодший спеціаліст (після коледжу) у цьому році обов’язково потрібно мати два сертифікати Національного мультитесту (НМТ) 2022 р. або ЗНО 2019-2021 рр., на держбюджет – з української мови та математики, на контракт – з української мови та будь якого іншого предмету. У період з 10 до 20 червня можна зареєструватися на додаткову сесію НМТ.

Прийом заяв та документів з 29 липня до 23 серпня 2022 р.*
*Оригінали документів приймаємо через інтернет з Електронним цифровим підписом (ЕЦП) або у паперовому вигляді.


          3. Вступ на ОС Магістр

Для вступу на вступу на більшість спеціальностей на бюджет потрібно скласти Фаховий іспит в Університеті, а на контракт достатньо написати Мотиваційного листа.

Для вступу на спеціальності економічного профілю і спеціальність 281 Публічне управління та адміністрування потрібно скласти Магістерський тест навчальної компетентності (МТНК) та Фаховий іспит в Університеті. Реєстрація вступників для складання МТНК триватиме з 27 червня до 18 липня 2022 р. у дирекції ННІ ЕЕМ. Для осіб пільгових категорій та осіб, які здобули ОКР Спеціаліст або ОС Магістр, і бажають здобути другу вищу освіту, замість МТНК можна пройти Індивідуальну усну співбесіду.

Прийом заяв та документів з 16 серпня до 15 вересня 2022 р.*
*Оригінали документів приймаємо через інтернет з Електронним цифровим підписом (ЕЦП) або у паперовому вигляді.

Новини

Чи можуть вища освіта

Якщо мова йде про вищі учбові заклади технічного спрямування, то відповідь на запитання, поставлене у заголовку є однозначною – без

Вступна кампанія 2022

Особливості вступу до НЛТУ у 2022: умови прийому до закладів освіти обсяги державного замовлення та інші інформаційні матеріали. Більше

Національний лісотехнічний університет України

Вчимося жити в гармонії з природою