Вступ на ступінь Бакалавр

Перелік документів для вступу на ступінь Бакалавр​

1. Вступ на ОС Бакалавр на основі ПЗСО.

Вступники, які закінчили Повну загальну середню освіту (школу) можуть вступати за сертифікатами Національного мультитесту (НМТ) 2022 р. або ЗНО 2019-2021 рр.
          Для підвищення шансів вступу на місця держбюджету, варто зареєструватися на Підготовчі курси, які дають можливість отримати до 10-и додаткових балів до конкурсного бала при вступі на спеціальності лісотехнічного профілю.
          В цьому році є можливість вступу на спеціальності лісотехнічного профілю на контракт (без ЗНО) тільки за Мотиваційним листом (взірець можна отримати у Приймальній комісії). Для вступу на інші спеціальності НМТ або ЗНО потрібно навіть на контракт, за винятком спеціальностей 022 Дизайн і 191 Архітектура та містобудування (для вступу на які, і на бюджет, і на контракт потрібно скласти Творчий конкурс в Університеті).
Прийом заяв та документів з 29 липня до 23 серпня 2022 р.*
*Оригінали документів приймаємо через інтернет з Електронним цифровим підписом (ЕЦП) або у паперовому вигляді.

* – дозволено вступ за трьома сертифікатами ЗНО 2019 р., 2020 р. або 2021 р., відповідно до Правил прийому на навчання до НЛТУ у цих роках (Додатки).

2. Вступ на ОС Бакалавр на основі ОКР Молодший спеціаліст

Для вступу на ОС Бакалавр на основі ОКР Молодший спеціаліст (після коледжу) у цьому році обов’язково потрібно мати два сертифікати Національного мультитесту (НМТ) 2022 р. або ЗНО 2019-2021 рр., на держбюджет – з української мови та математики, на контракт – з української мови та будь якого іншого предмету. У період з 10 до 20 червня можна зареєструватися на додаткову сесію НМТ.

Прийом заяв та документів з 29 липня до 23 серпня 2022 р.*

Перелік документів необхідних для вступу

• атестат і додаток до нього та їх копії (номер документа);
• сертифікати Національного мультитесту (НМТ)/сертифікати ЗНО (2019-2021 рр.) та їх копії;
• інформаційна картка (оцінки НМТ/ЗНО);
• 4 кольорових фотокартки розміром 3×4 см;
• копії документів, які дають право на пільги;
• копія 1, 2 і 12 сторінок паспорта або id-картка та витяг до неї;
• копія ідентифікаційного номера;
• копія приписного посвідчення (або військового квитка), для денної форми;
• папка-швидкозшивач, 2 конверти з марками, 1 конверт формату А-5.

Примітка. Паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта), приписне посвідчення (або військовий квиток) та оригінал документа про освіту і додатка до нього вступник подає особисто.
Оригінали документів приймаємо через інтернет з Електронним цифровим підписом (ЕЦП) або у паперовому вигляді. Поштою не приймаємо!