Вступ на освітній ступінь Бакалавр

Вступ на основі ОС Молодший бакалавр та ОКР Молодший спеціаліст

Для вступу на ОС Бакалавр на основі ОКР Молодший спеціаліст у цьому році обов’язково потрібно мати два сертифікати Національного мультитесту (НМТ) 2022 р. або ЗНО 2019-2021 рр., на держбюджет – з української мови та математики, на контракт – з української мови та будь якого іншого предмету. Тобто, випускники коледжів із ЗНО з української мови та історії України зможуть вступу тільки на контракт. Для можливості вступу на бюджет просимо вас зареєструватися на Національний мультитест та отримати ЗНО з математика. Зареєструватися на додаткову сесію НМТ можна буде з 10 до 20 червня 2022 року.

Основні терміни Вступної кампанії - 2022

Прийом заяв і документів проводиться з 29 липня до 23 серпня 2022 р. – для осіб, які здобули ОС Молодший бакалавр або ОКР Молодший спеціаліст. Для подання заяв і документів потрібно зареєструвати власний електронний кабінет. Створити електронний кабінет можна тут.

З 02 вересня до 07 вересня 2022 р. – подання оригіналів документ – для осіб яким рекомендовано зарахування на навчання за кошти державного бюджету.
З 08 вересня до 13 вересня 2022 р. – подання оригіналів документ – для осіб яким рекомендовано зарахування на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

11 і 15 липня (держбюджет) та 12 серпня (контракт) 2022 р. Творчий конкурс (022 Дизайн)Для вступу на навчання за спеціальністю 022 “Дизайн” на основі ОКР Молодший спеціаліст потрібно скласти вступне випробування у вигляді Творчого конкурсу (рисунок моделі голови класичної скульптури). Учасникам Творчого конкурсу потрібно з’явитися за адресою – вул. Генерала Чупринки, 105, к. 107 (корпус №1). При собі вступнику потрібно мати паспорт та аркуш результатів вступних випробувань (виданий у кабінеті прийому документів к. 103).

Особи, які вступають для здобуття ступеня бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня Молодшого спеціаліста, можуть зараховуватись за державним замовленням лише в разі вступу на ту саму або споріднену в межах галузі знань спеціальність, а також на спеціальності, зазначені в Додатку 6.

Перелік документів необхідних для вступу

• диплом молодшого спеціаліста і додаток до нього та їх копії;
• сертифікати ЗНО (2019-2021 рр.) / НМТ (2022 р.);
• інформаційна картка (оцінки  ЗНО/НМТ);
• 4 кольорових фотокартки розміром 3×4 см;
• копії документів, які дають право на пільги;
• копія 1, 2 і 12 сторінок паспорта або id-картка та витяг до неї;
• копія довідки ДПА про присвоєння ідентифікаційного номера;
• копія приписного посвідчення (або військового квитка);
• папка-швидкозшивач, 2 конверти з марками, 1 конверт формату А-5.

Примітка. Паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта), приписне посвідчення (або військовий квиток) та оригінал документа про освіту і додатка до нього вступник подає особисто.
Оригінали документів приймаємо через інтернет з Електронним цифровим підписом (ЕЦП) або у паперовому вигляді. Поштою не приймаємо!