ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

НАЦІОНАЛЬНИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ

Вступ на освітній ступінь Бакалавр

Вступ на основі ОС Молодший бакалавр та ОКР Молодший спеціаліст


      
Для вступу на ОС Бакалавр на основі ОКР Молодший спеціаліст у цьому році обов’язково потрібно мати два сертифікати Національного мультитесту (НМТ) 2022 р. або ЗНО 2019-2021 рр., на держбюджет – з української мови та математики, на контракт – з української мови та будь якого іншого предмету. Тобто, випускники коледжів із ЗНО з української мови та історії України зможуть вступу тільки на контракт. Для можливості вступу на бюджет просимо вас зареєструватися на Національний мультитест та отримати ЗНО з математика. Зареєструватися на додаткову сесію НМТ можна буде з 10 до 20 червня 2022 року.

Основні терміни Вступної кампанії - 2022

Прийом заяв і документів проводиться з 29 липня до 23 серпня 2022 р. – для осіб, які здобули ОС Молодший бакалавр або ОКР Молодший спеціаліст. Для подання заяв і документів потрібно зареєструвати власний електронний кабінет. Створити електронний кабінет можна тут.

З 02 вересня до 07 вересня 2022 р. – подання оригіналів документ – для осіб яким рекомендовано зарахування на навчання за кошти державного бюджету.
З 08 вересня до 13 вересня 2022 р. – подання оригіналів документ – для осіб яким рекомендовано зарахування на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

11 і 15 липня (держбюджет) та 12 серпня (контракт) 2022 р. Творчий конкурс (022 Дизайн)Для вступу на навчання за спеціальністю 022 “Дизайн” на основі ОКР Молодший спеціаліст потрібно скласти вступне випробування у вигляді Творчого конкурсу (рисунок моделі голови класичної скульптури). Учасникам Творчого конкурсу потрібно з’явитися за адресою – вул. Генерала Чупринки, 105, к. 107 (корпус №1). При собі вступнику потрібно мати паспорт та аркуш результатів вступних випробувань (виданий у кабінеті прийому документів к. 103).

Особи, які вступають для здобуття ступеня бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня Молодшого спеціаліста, можуть зараховуватись за державним замовленням лише в разі вступу на ту саму або споріднену в межах галузі знань спеціальність, а також на спеціальності, зазначені в Додатку 6.

Перелік документів необхідних для вступу

• диплом молодшого спеціаліста і додаток до нього та їх копії; 
• сертифікати ЗНО (2019-2021 рр.) / НМТ (2022 р.);
• інформаційна картка (оцінки  ЗНО/НМТ);
• 4 кольорових фотокартки розміром 3×4 см;
• копії документів, які дають право на пільги; 
• копія 1, 2 і 12 сторінок паспорта або id-картка та витяг до неї;
• копія довідки ДПА про присвоєння ідентифікаційного номера;
• копія приписного посвідчення (або військового квитка);
• папка-швидкозшивач, 2 конверти з марками, 1 конверт формату А-5. 

Примітка. Паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта), приписне посвідчення (або військовий квиток) та оригінал документа про освіту і додатка до нього вступник подає особисто.
Оригінали документів приймаємо через інтернет з Електронним цифровим підписом (ЕЦП) або у паперовому вигляді. Поштою не приймаємо!

Новини

Чи можуть вища освіта

Якщо мова йде про вищі учбові заклади технічного спрямування, то відповідь на запитання, поставлене у заголовку є однозначною – без

Вступна кампанія 2022

Особливості вступу до НЛТУ у 2022: умови прийому до закладів освіти обсяги державного замовлення та інші інформаційні матеріали. Більше

Національний лісотехнічний університет України

Вчимося жити в гармонії з природою