Вступ на освітній ступінь "Бакалавр"

Вступ на основі повної загальної середньої освіти (ПЗСО)

Вступники, які закінчили Повну загальну середню освіту можуть вступати за результатами сертифікатів Національного мультипредметного тесту (НМТ) 2022 р., 2023 р., 2024 р. або ЗНО 2021 р.

Обов’язковою є подача мотиваційного листа до заяви.

Для підвищення шансів вступу на місця держбюджету, варто зареєструватися на Підготовчі курси, які дають можливість отримати до 10-и додаткових балів до конкурсного балу при вступі на спеціальності, яким надається особлива підтримка (Додаток 6 до Правил прийому).

Основні терміни Вступної кампанії - 2024

Прийом документів проводиться:

з 19 липня до 31 липня 2024 р. – реєстрація заяв вступників.

з 3 липня до 10 липня 2024 р. – реєстрація заяв на участь у співбесідах та творчих конкурсах (проведення 7-18 липня) (держбюджет). Реєстрація на Творчий конкурс (держбюджет) можна тут .

до 25 липня 2024 р. – для осіб, які вступають на основі співбесід та творчого конкурсу (проведення до 31 липня) (контракт).
Реєстрація на Творчий конкурс (контракт) можна тут .

Інші терміни:

05 серпня 2024 р. – рекомендування до зарахування за кошти державного або місцевого бюджету.
08 серпня 2024 р. – завершення прийому оригіналів документів від осіб, які вступають на навчання за кошти державного або місцевого бюджету.

10 серпня 2024 р. –  зарахування  за кошти державного або місцевого бюджету.

09 серпня 2024 р. – рекомендування до зарахування на навчання осіб за кошти фізичних та/або юридичних осіб.
15 серпня 2024 р. – зарахування вступників за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

Якщо мова йде про вищі навчальні заклади технічного спрямування, то відповідь на запитання, поставлене у заголовку є однозначною – без

Вступна кампанія 2023

Особливості вступу до НЛТУ у 2023: умови прийому до закладів освіти обсяги державного замовлення та інші інформаційні матеріали. Більше