Вступ на ступінь Бакалавр

Перелік документів необхідних для вступу

• атестат і додаток до нього та їх копії;
• 4 кольорових фотокартки розміром 3×4 см;
• копії документів, які дають право на пільги;
• копія 1, 2 і 12 сторінок паспорта або id-картка та витяг до неї;
• копія ідентифікаційного номера;
• копія приписного посвідчення (або військового квитка);
• папка-швидкозшивач, 2 конверти з марками, 1 конверт формату А-5.

Примітка. Паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта), приписне посвідчення (або військовий квиток) та оригінал документа про освіту і додатка до нього вступник подає особисто.

Ліцензовані обсяги прийому (бакалавр) у 2022 році

12-15 серпня додаткова реєстрація на Мультипредметний тест.
          1. Вступ на ОС Бакалавр на основі ПЗСО.

Вступники, які закінчили Повну загальну середню освіту (школу) можуть вступати за сертифікатами Національного мультитесту (НМТ) 2022 р. або ЗНО 2019-2021 рр.
          Для підвищення шансів вступу на місця держбюджету, варто зареєструватися на Підготовчі курси, які дають можливість отримати до 10-и додаткових балів до конкурсного бала при вступі на спеціальності лісотехнічного профілю.
          В цьому році є можливість вступу на спеціальності лісотехнічного профілю на контракт (без ЗНО) тільки за Мотиваційним листом (взірець можна отримати у Приймальній комісії). Для вступу на інші спеціальності НМТ або ЗНО потрібно навіть на контракт, за винятком спеціальностей 022 Дизайн і 191 Архітектура та містобудування (для вступу на які, і на бюджет, і на контракт потрібно скласти Творчий конкурс в Університеті).
Прийом заяв та документів з 29 липня до 23 серпня 2022 р.*
*Оригінали документів приймаємо через інтернет з Електронним цифровим підписом (ЕЦП) або у паперовому вигляді.

* – дозволено вступ за трьома сертифікатами ЗНО 2019 р., 2020 р. або 2021 р., відповідно до Правил прийому на навчання до НЛТУ у цих роках (Додатки).

2. Вступ на ОС Бакалавр на основі ОКР Молодший спеціаліст

Для вступу на ОС Бакалавр на основі ОКР Молодший спеціаліст (після коледжу) у цьому році обов’язково потрібно мати два сертифікати Національного мультитесту (НМТ) 2022 р. або ЗНО 2019-2021 рр., на держбюджет – з української мови та математики, на контракт – з української мови та будь якого іншого предмету. У період з 10 до 20 червня можна зареєструватися на додаткову сесію НМТ.

Прийом заяв та документів з 29 липня до 23 серпня 2022 р.*