ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

НАЦІОНАЛЬНИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ

Вступ на ступінь Бакалавр

Перелік документів необхідних для вступу

• атестат і додаток до нього та їх копії; 
• 4 кольорових фотокартки розміром 3×4 см;
• копії документів, які дають право на пільги; 
• копія 1, 2 і 12 сторінок паспорта або id-картка та витяг до неї;
• копія ідентифікаційного номера;
• копія приписного посвідчення (або військового квитка);
• папка-швидкозшивач, 2 конверти з марками, 1 конверт формату А-5. 

Примітка. Паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта), приписне посвідчення (або військовий квиток) та оригінал документа про освіту і додатка до нього вступник подає особисто.
Оригінали документів приймаємо через інтернет з Електронним цифровим підписом (ЕЦП) або у паперовому вигляді.

Вступ на основі повної загальної середньої освіти (ПЗСО)

12-15 серпня додаткова реєстрація на Мультипредметний тест.
      Вступники, які закінчили Повну загальну середню освіту
 можуть вступати за сертифікатами Національного мультитесту (НМТ) 2022 р. або ЗНО 2019-2021 рр.

          Для підвищення шансів вступу на місця держбюджету, варто зареєструватися на Підготовчі курси, які дають можливість отримати до 10-и додаткових балів до конкурсного бала при вступі на спеціальності яким надається особлива підтримка (Додаток 6).
          В цьому році є можливість вступу на спеціальності лісотехнічного профілю на контракт (без ЗНО) тільки за Мотиваційним листом (взірець можна отримати у Приймальній комісії). Для вступу на інші спеціальності НМТ або ЗНО потрібно навіть на контракт, за винятком спеціальностей 022 Дизайн і 191 Архітектура та містобудування (для вступу на які, і на бюджет, і на контракт потрібно скласти Творчий конкурс в Університеті).

Перелік конкурсних предметів (вагових коефіцієнтів) за спеціальностями при вступі у 2022 році

Основні терміни Вступної кампанії - 2022

Прийом документів проводиться:

з 29 липня до 23 серпня 2022 р. – для осіб,  які вступають на основі сертифікатів Національного мультитесту (НМТ) / сертифікатів ЗНО та для осіб які вступають на основі Творчих конкурсів, які були складені 2, 11, 15 або 16 липня (держбюджет). Зареєструватися на Творчий конкурс (держбюджет) можна тут (до 14 липня).

з 29 липня до 08 серпня 2022 р. – для осіб, які вступають на основі творчого конкурсу запланованого на 12  або 15 серпня (контракт).
Зареєструватися на Творчий конкурс (контракт) можна тут (до 14 серпня).

з 29 липня до 08 серпня 2022 р. – для осіб, які вступають на основі індивідуальної усної співбесіди, що запланована з 09 до 16 серпня. Зареєструватися на індивідуальну усну співбесіду можна тут (до 15 серпня).

Інші терміни:

17 серпня 2022 р. – рекомендування до зарахування за результатами позитивної оцінки індивідуальної усної співбесіди з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за кошти державного або місцевого бюджету.
20 серпня 2022 р. – завершення прийому оригіналів документів від осіб що вступають на основі індивідуальної усної співбесіди.

29 серпня 2022 р. – рекомендування до зарахування на навчання осіб, які вступають на навчання на основі сертифікатів НМТ/ЗНО, Творчих конкурсів, за кошти державного або місцевого бюджету.
02 вересня 2022 р. – завершення прийому оригіналів документів від осіб, які вступають на навчання на основі сертифікатів НМТ/ЗНО, Творчих конкурсів, за кошти державного або місцевого бюджету.

03 вересня 2022 р. – рекомендування до зарахування на навчання осіб, які вступають на навчання на основі сертифікатів НМТ/ЗНО, Творчих конкурсів, за кошти фізичних та/або юридичних осіб.
30 вересня 2022 р. – завершення прийому оригіналів документів від осіб, які вступають на навчання на основі сертифікатів НМТ/ЗНО, Творчих конкурсів, за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

Новини

Чи можуть вища освіта

Якщо мова йде про вищі учбові заклади технічного спрямування, то відповідь на запитання, поставлене у заголовку є однозначною – без

Вступна кампанія 2022

Особливості вступу до НЛТУ у 2022: умови прийому до закладів освіти обсяги державного замовлення та інші інформаційні матеріали. Більше

Національний лісотехнічний університет України

Вчимося жити в гармонії з природою