Вступ на ступінь Бакалавр

Освітні центри "Донбас-Україна" і "Крим-Україна"​

Під час прийому на навчання до ДВНЗ “Національний лісотехнічний університет України” керуємось Додатком 19 (Донбас-Україна) та Додатком 20 (Крим-Україна) до Правил прийому.
     Особливості вступу абітурієнтів з тимчасово окупованих територій (ТОТ) Криму та Донбасу можна переглянути за посиланням.

Перелік документів для вступу осіб з ТОТ:
       – Заява (заповноюється у Приймальні комісії);
       – Освітня декларація (заповнюється у Приймальній комісії);
       – Свідоцтво про народження;
       – 4 фотокартки 3х4;
       – Атестат про закінчення школи та додаток до нього;
       – Довідку про складання ДПА або Сертифікати ЗНО;
       – папка-швидкозшивач, конверт формату А5

Алгоритм дій для вступу осіб з ТОТ, які немають ЗНО:

1. Оберіть спеціальність, за якою хочете навчатися.
  2. Зверніться до Освітнього центру “Донбас-Україна”, “Крим-Україна” у Приймальну комісію НЛТУ у період до 23 жовтня  (м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 105, к.107).
  3. Особисто подайте заяву та заповніть освітню декларацію.
    – для участі у конкурсі на бюджет – з 10 серпня до 18 серпня 2020 року.
    – для участі у конкурсі на контракт – не пізніше 29 вересня 2020 року.
  4. Складіть у школі при Освітньому центрі “Донбас-Україна”, “Крим-Україна” два іспити державної підсумкової атестації з предметів Українська мова і література та Історія України).
  5. Отримайте довідку про складання ДПА, яка є підставою для вступу (вона протягом трьох місяців буде замінена на документ про середню освіту (свідоцтво/атестат) державного зразка України).
  6. Складіть у нашому університеті один вступний іспит відповідно до обраної спеціальності.

Всеукраїнська олімпіада НЛТУ

У суботу 13 червня 2020 року було проведено ІІ тур Всеукраїнської олімпіади Національного лісотехнічного університету України на основі повної загальної

Реєстрація на ЄВІ з

Шановні вступники до магістратури ДВНЗ “Національний лісотехнічний університет України”! Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України “Щодо реєстрації на